Topper na tort to w ostatnim czasie z pewnością jedna z bardziej popularnych ozdób i dodatków do każdego większego przyjęcia. Nasze propozycje charakteryzują się dużą różnorodnością form i zarazem zastosowanych materiałów. Każdy nasz projekt dostosowany jest do indywidualnych potrzeb klienta dlatego, że Staramy się wpasować w Wasze gusta i oczekiwania. Nie boimy się nawet najbardziej nietuzinkowych realizacji łamiąc niejednokrotnie powszechnie utarte stereotypy. Formy w stylu Halloween, zabawne ludziki, czy w końcu eleganckie wzory na podniosłe uroczystości, to dla nas nic trudnego. Zachęcamy do przejrzenia małej próbki naszych realizacji. Być może zainspirują one Was do wymyślenia własnego wzoru. Twój pomysł, nasza realizacji – to jest sposób w jaki działamy najczęściej, choć tworzymy również własne wzory, z których możecie skorzystać. Napiszcie do nas, w kilku słowach opiszcie czego potrzebujecie a my wykonamy dla Was topper na tort, którego nie będzie mieć nikt inny.

Toppery na tort – Kilka ciekawych realizacji

Wybrane Toppery znajdziesz w naszym sklepie internetowym, zatem zapraszamy na zakupy. Wybierając konkretny wzór wpiszcie swój tekst lub oczekiwania dotyczące personalizacji w polu dostosowywania produktu. Po przygotowaniu projektu skontaktujemy się z Wami w celu akceptacji.

Gwarantujemy krótkie terminy realizacji więc jeśli wydaje Ci się, że nieco się spóźniłeś napisz do nas, być może jeszcze nic straconego.