Torby z haftami i koralikami. Idealny sposób na urozmaicenie swojego stroju.

Torby z haftami i elementami zdobiącymi wykonanymi z naszytych koralików spodobają się na pewno kobietom odważnym, które lubią zwracać na siebie uwagę. Docenią je przede wszystkim klientki ceniące sobie oryginalność i niepowtarzalność.

Nasze torby są duże i pojemne, dlatego cieszą się powodzeniem naszych klientek, które nie chcą nosić kilku toreb na co dzień. Klientki, które zakupiły tego typu torbę chwalą ją za wytrzymałość i pakowność. Dzięki temu, są one bardzo przydatne w codziennym, zabieganym życiu. Koniec z torebką i kilkoma nieestetycznymi siatkami na śniadanie czy książkę… ;) Teraz wszystko spakujesz w jedną, elegancką torbę, która będzie ozdobą twego stroju. Ponieważ są bardzo praktyczne i eleganckie, nadają się na każdą okazję.

Koraliki

Torby i torebki filcowe można zdobić na wiele sposobów, dlatego staramy się wykorzystać różne techniki, często mieszając je ze sobą. Poniżej przykłady zdobień koralikami, w połączeniu z elementami wycinanymi z filcu. Ciekawe kompozycje i wiele możliwości, dzięki czemu ogranicza nas jedynie wyobraźnia.

Hafty

Torby z haftami są jednymi z Waszych ulubionych. Wciąż wprowadzamy nowe wzory, charakteryzujące się różnorodnością kształtów, jak również bogatą kolorystyką. Poza tym, ten rodzaj zdobień gwarantuje bardzo wysoką jakość i jednocześnie trwałość.

Wszystkich zainteresowanych zakupem zapraszamy do naszego Sklepu Internetowego.

Ponieważ nie jesteśmy w stanie wszystkiego pokazać na stronie, zachęcamy do kontaktu z nami. Wykonujemy torby i torebki również na indywidualne zamówienia. Jeśli podoba się Tobie dany wzór, ale interesuje Cię inne zdobienie, bez wątpienia będziemy w stanie wykonać torebkę specjalnie dla Ciebie. 

Czekamy na Was.
Rękami – Sylwia Wątroba