Stojaki na telefon

Wykonywane przez nas stojaki na telefon stanowią idealny upominek dla Twoich kontrahentów. Poprzez możliwość oznakowania ich Twoim logotypem, będą praktycznym dopełnieniem biurka i zarazem doskonałym materiałem reklamowym wzmacniającym świadomość Twojej marki.

Stojaki doskonale nadają się również jako prezent dla Twoich bliskich. Miła dedykacja, którą możesz na nich umieścić wzbogacona dowolną grafiką, z pewnością codziennie będzie przypominać obdarowanemu o Twoich intencjach.

Nowością są wersje z grawerowanym zdjęciem. Wystarczy, że prześlesz do nas swoją ulubioną fotografię, a my wygrawerujemy ją na stojaku sprawiając, że Twoje niezapomniane chwile będą zawsze w zasięgu wzroku. Poza tym, taki stojak z pewnością wspaniale ozdobi każde biurko.

Drewno jest doskonałym materiałem, podatnym i wygodnym w obróbce, dającym bardzo szerokie możliwości, stąd naszą kolekcję rozpoczynamy właśnie od niego. Wkrótce pojawią się również bardzo ciekawe i efektowne wzory wykonane z akrylu wzbogacone o wersje kolorystyczne. Bądźcie z nami!

Poniżej przykładowe wzory. Jeśli chcesz stojak dopasowany do własnych oczekiwań, napisz do nas – wykonamy go dla Ciebie według Twojego projektu lub pomysłu.


Stojaki na telefon z grawerowanym zdjęciem

Odwiedź nasz sklep internetowy, jeśli podoba się Tobie nasz stojak na telefon ze zdjęciem.


Stojaki drewniane, bejcowane


Stojaki z PMMA (Pleksi)

Wszystkie stojaki możemy wykonać w dowolnym rozmiarze, ponieważ dla nas najważniejsze jest Twoje zadowolenie.

Czekamy na wiadomość od Ciebie – napisz do nas, bo wszystkie zlecenia realizujemy praktycznie „od ręki”.