Mitenki – Z pewnością niezastąpione na chłodne dni

Rękawiczki typu mitenki nie ograniczają w niczym ruchów dłoni i palców, dlatego w porównaniu ze zwykłymi rękawiczkami są niesamowicie wygodne i praktyczne. Są wykonane z miłej wełny, dzięki czemu są bardzo przyjemne w dotyku. Od teraz bez problemu obsłużysz swój telefon, ponieważ masz pełną swobodę ruchów. Poza tym, znalezienie w torebce szminki lub innego skarbu również nie będzie już problemem. Z tego powodu, na pewno każda z pań doceni wszystkie ich walory.

Mitenki wykonujemy w wielu wersjach kolorystycznych, więc z pewnością z łatwością dopasujesz je do swojej stylizacji. Oryginalna dekoracja w postaci kwiatka zdobionego koralikami na pewno dopełni całości wizerunku. Szeroka gama kolorystyczna daje niewątpliwie wiele możliwości.

Poniżej kilka naszych propozycji, które z pewnością się Wam spodobają.

 

Niebawem wszystkie powyższe wzory będzie można kupić w naszym sklepie internetowym a póki co, możecie śmiało kontaktować się z nami przez formularz na stronie Rękami. Przyjmujemy indywidualne zamówienia i zawsze odpowiadamy na przesłane zapytania tak szybko jak to możliwe. Dlatego śmiało piszcie. Przede wszystkim zależy nam na kontakcie z Wami, gdyż dzięki temu jesteśmy bliżej Was oraz Waszych potrzeb.

Zapraszam do kontaktu
Rękami – Sylwia Wątroba