Grawerowanie laserowe szkła i materiałów ceramicznych

Laser znajduje swoje zastosowanie w wielu dziedzinach. Ze względu na swoją uniwersalność, stanowi doskonałe narzędzie do zdobienia bardzo wielu materiałów. Poprzez grawerowanie laserowe szkła, możemy osiągnąć bardzo oryginalne efekty przy stosunkowo niewielkim nakładzie pracy. Ten sposób znakowania nie wymaga wcześniejszego przygotowania szablonów, jak w przypadku piaskowania, dzięki czemu możliwe i opłacalne jest wykonanie już pojedynczych egzemplarzy. Dokładność i powtarzalność wykonanego wzoru oraz praktycznie brak ograniczeń co do jego kształtu, czyni tę metodę bardzo często i chętnie stosowaną.

Teraz możesz sprawić, aby Twój prezent dla bliskiej osoby miał rzeczywiście swój unikalny charakter. Butelka dobrego wina czy whisky, nie musi być tylko zwykłą butelką. Możesz sprawić, że zostanie ona w pamięci obdarowanego jeszcze długo po jej opróżnieniu.

Bardzo ciekawym pomysłem są szklane, ceramiczne lub kamienne winietki na stół. Zbliża się termin Twojego wesela lub innej uroczystości? Chcesz w elegancki sposób oznaczyć stoły dla gości? Skorzystaj z naszej pomocy. Wykonany grawer może zostać dodatkowo wypełniony wybranym kolorem aby stał się bardziej wyrazisty i elegancki.

Jeśli masz swój własny ciekawy pomysł na grawer, napisz do nas – możemy go dla Ciebie wykonać.