Torby filcowe na każdą okazję!

Wykonujemy torby filcowe według własnego pomysłu jak również indywidualnych życzeń klientów.

Torba filcowa z czerwonym kwiatem naszywanym - Rękami

Torby filcowe, które tworzymy, skierowane są do kobiet ceniących oryginalność, które lubią bawić się modą. Szeroki wachlarz kolorów i fasonów naszych produktów daje duże możliwości wyboru. Jesteśmy otwarci na wszelkie modyfikacje produktów – nieco dłuższe rączki, inny kolor czy zmiana aplikacji na inną – to dla nas żaden problem. Wystarczy skontaktować się z nami, a torebka filcowa zostanie wykonana zgodnie ze wskazówkami.

Bądź jedyna i niepowtarzalna!

Dajemy naszym klientkom niepowtarzalną okazję stworzenia własnego i unikalnego dodatku do stylizacji modowej. Poza możliwością wyboru fasonu i koloru dajemy niemal nieskończone możliwości ozdobienia torby. Posiadamy ploter laserowy, który pozwala nam na wycięcie w filcu każdego, nawet najbardziej wymyślnego rysunku i naniesienia go na produkt. Bardzo ciekawym sposobem na oryginalny prezent dla przyjaciółki jest podarowanie torby filcowej z naniesionym motto, które mogłoby towarzyszyć jej każdego dnia i przypominać o naszych szczerych intencjach. Wystarczy odrobina kreatywności i nasz upominek będzie wspominany przez wiele, wiele lat jako najbardziej oryginalny podarunek z miliona innych.

Torba z filcu z cekinowym motylem

Jednak możliwości zdobienia nie kończą się na filcu… Możemy wykonać aplikację z popularnych folii termotransferowych - flock i flex - wgrzewanych w wysokiej temperaturze, charakteryzujących się dużą trwałością.  Mamy również propozycję dla klientek, które lubią nieco blasku i błyskotek. Współpracujemy z firmą realizującą zamówienia w zakresie indywidualnych wzorów aplikacji z dżetów, blaszek i półpereł w szerokiej palecie kolorystycznej. Wystarczy, że wykonasz odręczny rysunek i prześlesz do nas jego skan – dokonamy wizualizacji i wyceny. Ciekawym pomysłem, który możemy zrealizować, jest torba filcowa z aplikacją wykonaną z kolorowych dżetów na podstawie rysunku Twojego dziecka – ogromna radość i duma dla mamy jak również dla małej artystki, która może po raz pierwszy zaistnieć w świecie mody. Szukacie oryginalnego pomysłu na prezent dla mamy lub babci – oto on!!!

Torby dziecięce

Dziecięce torby - Rękami

Naszą ofertę kierujemy również do najmłodszych klientek. Stale poszerzamy asortyment o dziecięce oraz młodzieżowe torebki filcowe. Tutaj również mamy szerokie pole do popisu. Możemy dokonać personalizacji torebeczki poprzez umieszczenie imienia dziewczynki, jak również wybrać dowolną z wyżej wymienionych form zdobienia. Na pewno będzie to niesamowita przygoda dla dziewczynki, która dostanie możliwość zamówienia torebki z własnym projektem zdobienia i zyskujemy gwarancję, iż żadna koleżanka nie pochwali się identyczną.

Oferta dla firm

Z naszą ofertą wychodzimy również do firm. Realizujemy hurtowe zamówienia toreb filcowych oznaczonych logotypem firmy. Możemy wykonać Państwa logo w formie graweru laserowego, termoaplikacji z folii flock i flex czy też opisanych powyżej dżetów, blaszek stożkowych i półpereł. Znakowania wykonujemy również poprzez aplikację termotransferowo filcowych elementów wcześniej wycinanych laserowo. Ciekawym sposobem jest też nanoszenie nadruków cyfrowych.

Wybór jest ogromny, a konkretną metodę dobieramy zawsze w zależności od oczekiwań końcowych naszego klienta.

Zapraszamy do składania zapytań o torby i torebki filcowe droga mailową lub korzystając z naszego formularza kontaktowego.