Grawerowanie laserowe sklejki i innych materiałów drewnianych i drewnopochodnych

Skrzynka drewniana grawerowana laserowo - Rekami.pl

Grawerowanie laserowe sklejki stało się bardzo popularne przede wszystkim ze względu na pojawienie się na rynku szerokiej oferty ploterów laserowych. Dysponujemy urządzeniem o polu roboczym 1500 x 1200 mm, dzięki czemu możemy realizować naprawdę duże projekty. Odpowiednio dobrane parametry wiązki laserowej pozwalają na uzyskanie bardzo różnych i jednocześnie ciekawych efektów, od ciemnego, głębokiego graweru, po delikatne oznakowanie powierzchni.
Sklejka jako materiał drewnopochodny jest materiałem bardzo wdzięcznym do obróbki laserem, dlatego można ją ciąć na dowolne kształty oraz grawerować uzyskując bardzo ciekawe efekty. 
W naszej ofercie znajdziecie również inne materiały, takie jak na przykład: lity dąb, olcha, klon, orzech czy wiśnia.
Stosujemy również bardzo twardy, wytrzymały i zarazem pięknie poddający się grawerowaniu bambus. Dzięki swej lekkości i eleganckiej strukturze, polecamy go w szczególności bardziej wymagającym klientom, ceniącym sobie jakość wykonania i materiałów. Bambusowe kartki okolicznościowe i breloki cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem właśnie ze względu na ich elegancki i dostojny charakter.
Poniżej kilka naszych realizacji, które z pewnością nie wyczerpują wszystkich możliwości, ale dają na nie ogólny pogląd.
Daj się zainspirować, wymyśl swój własny produkt, a my z przyjemnością wykonamy go dla Ciebie.

Sklejka

Bambus

Zanim zapytasz, sprawdź powyższe ozdoby Walentynkowe w naszym sklepie.

Drewno/Gadżety

Bardzo ciekawie wyglądają grawerowane laserowo gadżety reklamowe wykonane z takich materiałów jak: lite drewno, mdf czy hdf. Tego typu znakowanie jest trwałe, estetyczne, a przede wszystkim daje możliwość personalizowania nawet pojedynczych sztuk. Przyczynia się do tego stosunkowo niski koszt opracowania projektu, jak również brak konieczności przygotowywania kosztownych matryc.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, to przede wszystkim zapraszamy do kontaktu. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i na pewno przedstawimy ciekawą propozycję. Na Twoje specjalne życzenie przygotujemy projekt i wizualizację zlecenia. Dopiero po jego akceptacji oraz oczywiście po ustaleniu warunków cenowych, przystąpimy do działania. Zamiast kupować gotowy wzór, my zrobimy dla Ciebie Twój własny projekt, który z pewnością będzie niepowtarzalny. Dzięki temu na długo utkwi w pamięci. 

Zależy nam na Twoim zadowoleniu, dlatego zawsze traktujemy każde zapytanie poważnie. Odpowiadamy tak szybko jak to możliwe, abyś od samego początku czuł, że zajmujemy się Toją sprawą.

Dlatego zapraszamy gorąco do współpracy – Rękami – Sylwia Wątroba