Suche pieczęcie

Suche pieczęcie to idealny sposób na oznakowanie Twojego dokumentu, a także zabezpieczenie go w sposób uniemożliwiający jego skopiowanie. Poza tym, suche pieczęcie są świetnym sposobem na nadanie dokumentom, które generujesz prestiżu. W efekcie Twoje certyfikaty ze szkoleń, zaproszenia na imprezy i konferencje czy po prostu faktury będą wyglądały wyjątkowo. Z pewnością nabiorą one charakteru i prestiżu. Dodatkowo, w połączeniu ze specjalnymi naklejkami w kolorze srebrnym i złotym możesz sprawić, że wykonany odcisk będzie jeszcze bardziej zauważalny i gustowny.

Oferowane przez nas pieczęcie występują w trzech wersjach. Po pierwsze prostokątna o wymiarach 25 x 50 mm oraz dodatkowo okrągła o średnicy 41 mm i okrągła o średnicy 51 mm.

Poniżej sucha pieczęć jako przykład wykorzystania na fakturach oraz efekt jaki uzyskaliśmy.

Jak widzisz dokument trwale oznakowaliśmy, a co więcej odcisku nie da się skopiować na kserokopiarce.

Na życzenie, możemy oczywiście przygotować projekt odbicia na podstawie otrzymanych materiałów.

Masz pytania, zapraszamy do kontaktu, przedstawimy indywidualną ofertę. Jeśli jesteś zdecydowany, w naszym sklepie internetowym zamówisz szybko i sprawnie zarówno suchy stempel, jak i akcesoria dodatkowe. Polecamy kolorowe naklejki do suchego odbicia , które dodatkowo podkreślą prestiż Twojego dokumentu i nadadzą mu jeszcze bardziej wyszukanej formy. Jeśli natomiast potrzebujesz kilku różnych wzorów odbić na różne okazje, zamiast kupować cały stempel, możesz nieco zaoszczędzić i zakupić wkład wymienny do suchej pieczęci.