Prezent dla kobiety - Rękami - Sylwia Wątroba
Nasze produkty, to idealny dodatek dla kobiety ceniącej sobie indywidualność oraz chcącej posiadać coś nietuzinkowego.

Firma Rękami – Sylwia Wątroba, powstała z myślą o osobach, które lubią rzeczy oryginalne i niepowtarzalne, których nie znajdziemy w popularnych „sieciówkach”. U nas znajdziesz idealny prezent dla kobiety, która lubi wyróżniać się z tłumu. Nasze wyroby są gustowne i pięknie dopełniają całości efektownego wizerunku. Wysoka jakość materiałów gwarantuje trwałość produktów. Wychodząc naprzeciw klientom tworzymy oryginalne przedmioty użytkowe, realizując również indywidualne zamówienia według projektów własnych i sugestii odbiorcy.

Misja

„Tworzyć rzeczy piękne i funkcjonalne, stawiając na niepowtarzalność.”

W każdy produkt wkładamy maksimum serca i wysiłku aby sprostać najbardziej wymagającym gustom. Kochamy proste formy, które doskonale dopełniają wizerunku dodając właścicielce szyku i gracji.

 

Wizja

„Wzbudzać pozytywne emocje, kreować pragnienie, mieć swój styl i charakter.”

Chcemy by łączyła nas trwała więź z ludźmi, dla których wartością nie jest produkt sam w sobie. Być dla nich, tworzyć i zaspokajać ich potrzeby poprzez przywiązanie do piękna, jakości i wiarygodności.

 

Prezent dla kobiety?

Z pewnością znajdziesz go w naszym sklepie internetowym.

 

Oferta

W naszej ofercie znajdują się głównie torby filcowe wykonane z najwyższej jakości filcu impregnowanego. Staramy się, aby ich forma i wykończenie były funkcjonalne oraz aby podążały za aktualnie panującymi trendami w modzie. Nasze torby i torebki zdobione są oryginalnymi aplikacjami filcowymi, a wśród nich znajdziesz kolorowe kwiaty, motywy takie jak konie, koty, sowy, ale również bardzo ciekawe kolorowe zawieszki, które łatwo dopasować do każdego stroju. Wykonujemy również zdobienia ciekawymi termoaplikacjami, dżetami, koralikami, haftami, jak również bardzo modnymi w ostatnim sezonie frędzlami. Nasza najnowsza kolekcja, to torby filcowe ze zdjęciami, które coraz śmielej zdobywają rynek poprzez swój indywidualny charakter. Mamy w ofercie również bardzo modne, niezwykle kolorowe i atrakcyjne torebki z cekinami, które potrafią jednym pociągnięciem ręki zmienić kolor lub zamienić się w inny obraz.
Nie zapominamy o najmłodszych klientkach, dlatego systematycznie rozszerzamy ofertę w zakresie toreb dziecięcych.

Dla klientów biznesowych, nasza oferta toreb filcowych rozszerzona jest o możliwość ich znakowania grawerem laserowym lub nadrukiem termotransferowym, a uzupełnieniem całościowej oferty dla firm są gadżety reklamowe, kalendarze, długopisy, pamięci USB i odzież z nadrukami.

W ostatnim czasie wprowadziliśmy również do naszej oferty ciekawe i oryginalne przedmioty użytkowe, wykonane w technologii laserowej, które swą niepowtarzalnością i wysoką jakością wykonania spotykają się z bardzo pozytywnym odbiorem klientów.

Zapraszamy do kontaktu oraz do obejrzenia całej naszej oferty.