Cięcie laserowe sklejki i drewna – nieograniczone możliwości

Jeśli masz do wykonania ze sklejki skomplikowany element o wymyślnych kształtach, wprost idealnym rozwiązaniem jest cięcie laserowe. Ogromne możliwości oraz przede wszystkim bardzo wysoka dokładność odwzorowania kształtów sprawia, że obróbka laserowa jest tak popularna. Dodatkowo, sterowanie komputerowe eliminuje konieczność wcześniejszego wykonania skomplikowanych i kosztownych narzędzi lub wykrojników. Tym samym pozwala na wykonanie nawet pojedynczych egzemplarzy bez generowania dodatkowych kosztów przygotowania. Biorąc pod uwagę fakt, iż posiadamy urządzenie pozwalające na wycinanie formatów o wymiarach 1500 x 1200 mm i grubości do 10 mm (w zależności od rodzaju materiału), nasze możliwości są naprawdę niemal nieograniczone.

Naszymi klientami są zarówno firmy, szukające elementów konstrukcyjnych dla swoich projektów, jak i osoby prywatne, potrzebujące ozdób i dodatków, które nie są dostępne „od ręki” w sklepach. W ten sposób, wychodząc im wszystkim na przeciw, nabieramy doświadczenia, uczymy się i poszerzamy swoją wiedzę na temat materiałów, technologii, ale również i aktualnie panujących trendów estetycznych. Dzięki temu, z powodzeniem przygotowywaliśmy już kompleksowe dekoracje ślubne i ozdoby na wszelkie mniejsze uroczystości takie jak chrzciny czy komunie. Niezwykle popularne koła z imionami stanowią bardzo modną dekorację weselną, natomiast personalizowane toppery na tort każdy chciałby mieć! Bez wątpienia żadna impreza nie obejdzie się również bez winietek dla gości. Zważywszy na to że mamy ich ogromny wybór, każdy znajdzie coś dla siebie. Co więcej, możemy wykonać projekty specjalnie dla Was! Jeśli macie własny pomysł i nie wiecie jak zabrać się do jego realizacji – bez wątpienia dobrze trafiliście! 

Materiały

Jeśli chodzi o używane materiały, najczęściej wykorzystywana jest sklejka suchotrwała, która jest materiałem stosunkowo niedrogim. Przy okazji daje ona bardzo szerokie pole do popisu i bardzo dobre efekty. Ponadto, dla bardziej wymagających klientów, proponujemy drewno lite lub bambus. Jest to propozycja dla osób oczekujących zwłaszcza wysokiej jakości oraz trwałości. Płyty z litego drewna to najczęściej dąb, olcha, klon, orzech oraz wiśnia, jednakże w ostatnim czasie to bambus coraz częściej wkrada się do naszych domów. Jest on bardzo elegancki, bardzo dobrze poddaje się procesowi cięcia i grawerowania laserowego, a dodatkowo jest niezwykle wytrzymały. Jego twardość jest w istocie wyższa od dębu uchodzącego za bardzo twardy gatunek drewna. Ponadto materiał ten jest bardziej odporny na zabrudzenia, dzięki czemu dłużej pozostaje czysty a przez to estetyczny. Z tego powodu ze swojej strony gorąco polecamy jego stosowanie, aczkolwiek każdy z materiałów ma swoje plusy i swoich zwolenników :)

Poniżej kilka realizacji, które z pewnością nie wyczerpują wszystkich możliwości. Mamy nadzieję, że dadzą Wam pogląd na możliwości i będą źródłem inspiracji dla pomysłów, które dla Was wykonamy.

Produkty wykonane z bambusa

Bez wątpienia bambus jest niezwykłym materiałem. Bardzo lubimy wyroby z niego wykonane, bowiem nie wymagają one żadnej dodatkowej obróbki. Jak widać poniżej, bambus już sam w sobie jest elegancki i nadaje się na przeróżne okazje. Ma bardzo ciekawą fakturę, jest idealnie gładki, a na dodatek charakteryzuje się przyjemną, ciepłą barwą. Jego wysoka twardość i tym samym duża wytrzymałość sprawia, że z powodzeniem wykonamy z niego okolicznościową kartkę, topper, jak również brelok. Niezwykle ciekawą i zarazem piękną opcją jest łączenie dekoracji bambusowych z innymi materiałami. Jako przykład, prezentujemy poniżej bambusowe serce z dedykacją grawerowaną na złotym, szczotkowanym laminacie. Jak widać, prosta forma sprawia, że otrzymujemy produkt w pełni spersonalizowany, elegancki i nade wszystko wyjątkowy.

Ponieważ tworzenie rzeczy pięknych to nasza pasja, z chęcią podejmiemy się realizacji Twojego własnego projektu. Napisz do nas, opisz swoje oczekiwania, a my z pewnością przygotujemy coś, co zaskoczy Twoich bliskich.

Te bez wątpienia oryginalne, walentynkowe kartki bambusowe, możesz zakupić w naszym sklepie internetowym.

Przykłady naszych realizacji ze sklejki

Bez wątpienia sklejka stanowi jeden z popularniejszych materiałów, wykorzystywanych do cięcia i grawerowania laserowego. Nasze produkty są zawsze oczyszczone ze śladów obróbki, dzięki czemu wyglądają naprawdę pięknie. Produkty ze sklejki możemy malować lub bejcować, co bez wątpienia nadaje im zupełnie innego wyrazu. W ten sposób dopasujemy ramkę do zdjęcia, lampkę lub każdy inny produkt do kolorystyki naszego wnętrza. Jak widać, jesteśmy w stanie zrealizować Wasze pomysły tworząc dekoracje po pierwsze oryginalne, po drugie piękne, a po trzecie bliskie Waszemu sercu. W przeciwieństwie do ozdób kupowanych w sklepie, takich jak Wasze z pewnością nie będzie miał nikt inny. Innymi słowy Wasz pomysł plus nasza realizacja to idealny duet. Sami oceńcie nasze realizacje.

Rower jako przykład jak przebiega cięcie laserowe sklejki laserem

Jak widać możliwości jest wiele, dlatego jeśli spodobał Ci się na przykład wieszak na medale, ozdobna lira lub inny produkt wykonany przez nas laserowo, odwiedź Sklep internetowy – Rękami.

W nadziei, że możemy coś dla Ciebie zrobić, zapraszamy do kontaktu z nami. Krótko mówiąc, do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie z zachowaniem najwyższej staranności. Oczywiście staramy się odpowiadać tak szybko, jak to możliwe.

Nasza otwartość na klienta, rzetelność i nade wszystko najwyższa jakość usług sprawiają, że nasi klienci bardzo wysoko nas oceniają. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z opiniami tych, którzy byli na tyle mili, żeby podzielić się swoimi wrażeniami z Wami. Krótko mówiąc, zerknijcie na Opinie o Rekami.pl, a jeśli macie swoje doświadczenia, dodajcie parę słów od siebie.

Rękami – Sylwia Wątroba