Tabliczki grawerowane laserowo – Z pewnością najlepszy wybór

Dotychczas większość tablic wykonana była z metalu. My oferujemy przede wszystkim tabliczki wykonane z wysokiej jakości laminatów grawerskich. W chwili obecnej na rynku dostępna jest niezwykle bogata oferta laminatów. W związku z tym możemy przygotować tabliczki grawerowane laserowo niemalże na każdą okazję. Charakteryzują się one przede wszystkim mnogością kolorów, faktur i grubości. Dodatkowo, możliwość stosowania zarówno w pomieszczeniach jak i na zewnątrz, czyni z laminatów niewątpliwie doskonałą alternatywę dla tabliczek metalowych. Stosujemy laminaty sprawdzonej, najwyższej jakości, ponieważ w pierwszej kolejności zależy nam na zadowoleniu klientów. Zdecydowana większość laminatów których używamy, charakteryzuje się odpornością na promieniowanie UV oraz na substancje chemiczne, dzięki czemu można stosować je nawet w trudnych warunkach przemysłowych.

Rozwiązania na każdą okazję – w skrócie co możemy zrobić?

W zależności od potrzeb klienta, możemy zaproponować wersje grawerowane od tyłu. W porównaniu ze standardową metodą grawerowania, tak przygotowany napis lub grafika nie jest wyczuwalna na powierzchni gotowej tabliczki. Takie rozwiązanie sprawia, że napis jest niewątpliwie o wiele bardziej odporny na uszkodzenia a w konsekwencji bardziej trwały. Co więcej, przy zastosowaniu tej metody w połączeniu z odpowiednim materiałem, gotową tabliczkę można podświetlić od tyłu uzyskując ostatecznie bardzo oryginalny efekt.

Kolejnym, bardzo ciekawym rozwiązaniem jest możliwość malowania grawerowanej od tyłu treści. Jest to przydatne szczególnie tam, gdzie chcemy uzyskać na przykład efekt kolorowego logo firmy.

Co więcej, laminaty sprawdzą się również wszędzie tam, gdzie zależy nam na przygotowaniu eleganckiej tablicy, certyfikatu czy nagrody. Wcześniej przygotowana tabliczka, w połączeniu z drewnianym podkładem wygląda bardzo elegancko i niewątpliwie niezwykle prestiżowo.

Generalnie, zastosowań laminatów jest tak wiele, że nie sposób ich wszystkich wymienić i opisać. Stąd też ograniczeniem jest wyłącznie wyobraźnia i kreatywność projektanta gotowego wzoru.

Przykłady

Poniżej prezentujemy zaledwie kilka z naszych realizacji, które oczywiście nie wyczerpują naszej oferty. Nie mniej jednak mamy nadzieję, że zachęcą one Was do nawiązania współpracy.

Podsumowując. Jeśli zatem potrzebujesz tabliczkę dla siebie, po pierwsze napisz do nas. My wykonamy wycenę i z pewnością przedstawimy ciekawą ofertę.