Pieczątki na najwyższej jakości mechanizmach COLOP

W ostatnim czasie, bardzo popularne stały się pieczątki wytwarzane metodą laserową (również w wersji kolorowej), które charakteryzują się bardzo dokładnym odwzorowaniem liter oraz dają możliwość umieszczenia na pieczątce własnego logo.

Proponowane przez nas pieczątki tuszujące wykonane są w oparciu o najwyższej jakości komponenty COLOP. Szeroka gama wzorów, kolorów oraz rozmiarów sprawia, że z pewnością każdy dobierze pieczątkę do swoich potrzeb i oczekiwań.Pieczątka IQ

Możliwość personalizacji obudowy jedną z gotowych kolorowych karteczek bądź dowolnym, własnym zdjęciem. Występują w dwóch kolorach: czarnym i białym oraz w rozmiarach:

 • 10 (27 x 10 mm)
 • 20 (38 x 14 mm)
 • 30 (47 x 18 mm)
 • 40 (59 x 23 mm)
 • 50 (69 x 30 mm)
 • 60 (76 x 37 mm)

Gotowe karteczki do pieczątek IQPieczątka Compact

Popularne i ekonomiczne automaty dostępne w pięciu kolorach: czarny, czerwony, niebieski, zielony, żółty oraz we wszystkich rozmiarach: 10, 20, 30, 40, 50, 60. Osłonięte zatyczką o dużej powierzchni doskonale chroniącej poduszkę przed zabrudzeniem.

Ciekawym uzupełnieniem oferty pieczątek Compact jest wersja Electrics w odblaskowych kolorach: żółtym, pomarańczowym oraz różowym oraz w trzech najpopularniejszych rozmiarach: 20, 30 i 40. Przeźroczysta podstawa oraz stopki antypoślizgowe sprawiają, że odbicie będzie zawsze wyraźne, czytelne oraz umieszczone we właściwym miejscu. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie poza funkcjonalnością ważne są również walory estetyczne i wizualne (agencje reklamowe, salony kosmetyczne, biura podróży itp.)Pieczątka w długopisie

Długopis z pieczątką w estetycznym etui. Korpus długopisu może być grawerowany laserem CO2. Daje to możliwość szybkiej personalizacji i jest doskonałą propozycją dla klienta poszukującego wyjątkowego i praktycznego upominku. Występuje w różnych wersjach i kolorach, również z końcówką do Smart-Phone’a.
Rozmiar odbicia: 33 x 8 mm.Pióro z pieczątką

Dla klientów preferujących pisanie piórem, proponujemy pióro wieczne z pieczątką nowej serii Promesa 8000. Połączenie klasycznej elegancji i najnowszych trendów spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, tworzy trwałą i efektowną oprawę dla zamkniętej wewnątrz płytki tekstowej o wymiarach 33 x 8,7 mm.

Heri 8021 - Pióro z pieczątkąPieczątka kieszonkowa

Pieczątki kieszonkowe dostępne są dwóch rozmiarach: 20 i 30 oraz w siedmiu kolorach: biały, czarny, indigo, różowy, ruby, żółty, green line – ekologiczna.

 Pieczątka z powłoką bakteriobójczą

Wersja Printer z wbudowaną na etapie produkcji ochroną antybakteryjną MICROBAN, zapobiegającą namnażaniu się szkodliwych bakterii. Seria szczególnie polecana użytkownikom w takich miejscach jak szpitale, przychodnie, żłobki, przedszkola, szkoły i inne miejsca, gdzie dochodzi do styczności z dużą ilością osób. Występują w rozmiarach 10, 20, 30, 40 i 50 oraz w wersjach kieszonkowych 20 i 30.Pieczątka okrągła

Okrągły kształt zapewnia ciekawe odbicia, lekka, wygodna w obsłudze. W standardzie wyposażona w zatyczkę. Występuje w trzech wersjach kolorystycznych: czerwona, niebieska i czarna oraz w siedmiu rozmiarach: 12, 17, 24, 30, 40, 45, 50 mm.Pieczątka kwadratowa

Wysokiej jakości automaty samotuszujące z kwadratową płytką tekstową. Występują w trzech kolorach oraz sześciu rozmiarach: 12, 17, 20, 24, 30, 43 mm.
Rozmiar 20 mm występuje wyłącznie w kolorze czarnym i idealnie nadaje się do stemplowania dowodów rejestracyjnych.Pieczątki specjalistyczne

Poza standardowymi, posiadamy również w ofercie pieczątki specjalistyczne takie jak:

 • Datowniki (w tym również z dwukolorowym odbiciem oraz trójkątne, owalne, kwadratowe i prostokątne)
 • Numeratory
 • Trójkątne (rozmiar 45 x 45 x 45 mm)
 • Owalne (rozmiar 44 x 28 oraz 55 x 35 i w trzech kolorach: czerwony, niebieski, czarny)
 • Info z datownikiem (Zmieniane napisy: ANULOWANO, ZATWIERDZONO, WYSŁANO, WPŁYNĘŁO, POTWIERDZONO, SPRAWDZONO, DOSTARCZONO, OTRZYMANO, PRZELEW, ZAPŁACONO GOTÓWKĄ, ZAKSIĘGOWANO, PILNE + Data)
 • Info bez datownika (Zmieniane napisy: ANULOWANO, DRUK, PRIORYTET, GOTÓWKA, KOPIA, ORYGINAŁ, PILNE, POLECONY, POUFNE, PRZELEW, WPŁYNĘŁO, ZAPŁACONO GOTÓWKĄ)
 • Automaty szkieletowe (prostokątne, okrągłe, numeratory, datowniki – również z podwójną datą)

Rozwinięciem oferty są pieczątki EKO – Green Line, w których 70% materiałów zastosowanych do produkcji pochodzi z recyclingu.

Jeśli masz pytania, zapraszamy do kontaktu – do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.
Rękami – Sylwia Wątroba