Szeroka oferta kalendarzy

Oferowane przez nas kalendarze dostępne są w wielu wersjach, wzorach i kolorach i stanowią wciąż bardzo popularne narzędzie marketingowe wielu firm. Współpracując bezpośrednio z producentami możemy spełnić oczekiwania większości naszych klientów. Proponujemy różne metody znakowania oraz personalizowania począwszy od nadruków, wytłoczeń poprzez bardzo zindywidualizowany pod pojedynczą sztukę grawer laserowy.

Zapraszamy. Obejrzyj nasz katalog on-line lub pobierz pełen katalog kalendarzy w wersji pdf.

Poniżej przykładowe, najpopularniejsze modele.Kalendarze książkowe

Bardzo szeroki wybór kalendarzy książkowych w formatach A4, B5, A5, A6 w wersjach z terminarzem dziennym lub tygodniowym. Mnogość opraw pod względem kolorystycznym oraz materiałowym sprawia, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Dostępne są wersje ekologiczne – NATURA, skórzane, skóropodobne czy z ekoskóry.

Wybrane wzoryKalendarze jednoplanszowe z możliwością nadruku reklamowegoKalendarze trójdzielne

Możliwość wyboru z pośród gotowych wzorów oraz dodrukowania danych firmy w dedykowanym miejscu, lub w wersji nadruku wykonanego w całości pod zamówienie klienta. Kalendarze dzielone występują w wariantach jedno-, trój- i czterodzielnych. Główka może być dodatkowo wyposażona w zegar.Kalendarze wieloplanszowe

Dają one możliwość pełniej personalizacji i wykonania własnego nadruku reklamowego na każdej stronie, bądź wybrania z gotowych wzorów o nadrukowania jedynie stopki.Kalendarze biurkowe

Dostępne w formie piramidki pionowej lub poziomej z kalendarium lub terminarzem. W zależności od wersji możliwe są różne warianty znakowania.

Wersje biurkowe mogą być przygotowane dodatkowo z notesem oraz jako podkładki w formacie A2 lub B3.Przykładowe realizacje

Powyższe przykłady nie wyczerpują pełnej gamy dostępnych wariantów. Proponujemy zapoznać się z katalogiem on-line lub wersją pdf. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości, lub jeśli zainteresowała Cię nasza oferta napisz do nas, opisz swoje oczekiwania, a my prześlemy propozycję z warunkami cenowymi.

Na większości modeli możemy wykonać znakowanie laserowe. Dzięki temu nie musisz zamawiać dużych ilości aby móc spersonalizować upominki dla swoich bliskich lub kontrahentów. Jeśli chcesz, aby to właśnie Twój kalendarz był używany, oznakuj go logotypem swojej firmy oraz imieniem i nazwiskiem obdarowanego.

Pozdrawiamy
Rękami – Sylwia Wątroba