Pięknie wykonane pieczątki kreatywne Little Nio.

Przedstawiamy Wam pieczątki kreatywne. Piękną kolekcję pieczątek, które w oryginalny sposób pozwolą Wam ozdobić swoje wyroby, prace artystyczne, jak również zaproszenia czy winietki. Nie sposób przedstawić wszystkich pomysłów na ich wykorzystanie, bowiem jest ich tak wiele, jak ich użytkowników. Pieczątki zostały zaprojektowane z niezwykłą dbałością, dlatego gwarantują piękne, wyraźne odbicia. Dostępne są w 10 tematycznych wersjach nawiązujących na przykład do świąt, wielkich okazji, pasji oraz hobby. Każdy zestaw zawiera 10 wymiennych wkładów z odbiciami, które bardzo łatwo samodzielnie wymienisz. Co więcej, zrobisz to za pomocą załączonej do zestawu pensety, bez brudzenia sobie rąk. Twoim odbiciom, dodatkowo uroku dodadzą zestawy wymiennych, kolorowych poduszek. Biorąc pod uwagę Wasze oczekiwania, poduszki dostępne są w dwóch wersjach: podstawowej oraz pastelowej. 

Poznaj całą rodzinę pieczątek kreatywnych Little NIO.

Inicjały – Pieczątki kreatywne dzięki którym przygotujesz pięknie wyglądające monogramy.

NIO INICJAŁY ŚLUBNE i OZDOBNE to pieczątka, dzięki której samodzielnie stworzysz personalizowane, bez wątpienia piękne i romantyczne odbicie wybranych przez Ciebie inicjałów. Co więcej, piękno inicjałów podkreślone jest graficzną oprawą, dostępną w zestawie w postaci trzech ram o różnej stylistyce. Zestaw zawiera 52 litery, o wyjątkowym, eleganckim i nade wszystko ponadczasowym kroju. Dzięki temu ułożysz dowolną kombinację znaków. Całość tworzy ponadczasowe odbicie, które umieszczone na papeterii, zaproszeniu czy prezencie podkreśli jego osobisty charakter. Tym samym nada mu elegancji i wyrafinowania.
Prawdziwej miłości nie są w stanie opisać słowa, zatem pokaż ją obrazem. 
 
Co więcej, pieczątka NIO INICJAŁY ŚLUBNE i OZDOBNE jest fantastyczna do tworzenia własnego Ex Libris. Twoja kolekcja książek może być wspaniale oznaczona ozdobnym monogramem, a w dodatku samo jego tworzenie będzie przyjemnością.
 
Pieczątki kreatywne Little Nio Inicjały dostępne są w naszym sklepie internetowym.

Witaj na świecie

Little Nio Witaj na świecie to pieczątka z zestawem dziesięciu wymiennych wzorów celebrujących pierwsze momenty w życiu dziecka: narodziny, baby shower, pierwsze kroki. Chcemy pomóc Wam upamiętniać i podkreślać te piękne chwile w unikatowym stylu. 
Pieczątki kreatywne Little Nio Witaj na świecie w prosty i elegancki sposób nadadzą Waszym pamiątkom osobistego wyrazu. Prawdziwej radości nie są w stanie opisać słowa, dlatego pokaż ją obrazem. Jeśli szukasz czegoś, co jest niebanalne, a zarazem cudownie podkreśla charakter tego wyjątkowego momentu – w tym zestawie na pewno znajdziesz coś dla siebie!
Pieczątka Little Nio Witaj na świecie znajdzie zastosowanie w tworzeniu i ozdabianiu: kartek, albumów, zaproszeń, winietek, prezentów i wielu innych.
 
Pieczątki kreatywne Little Nio Witaj na świecie dostępne są w naszym sklepie internetowym.

Święta – Boże Narodzenie

Little Nio Święta to pieczątka z zestawem dziesięciu wymiennych wzorów o tematyce świątecznej. Działaj wyobraźnią i ozdabiaj swoim ulubionym motywem co tylko zechcesz!
Pieczątka Little Nio Święta znajdzie zastosowanie w tworzeniu i ozdabianiu: prezentów, kartek świątecznych, ozdób i wielu innych. Twoje prezenty dla bliskich oraz życzenia, które będziesz im składać, bez wątpienia będą teraz płynąć jeszcze głębiej z Twojego serca. To, czego nie możesz wyrazić słowami, wyraź obrazem dzięki pięknym wzorom na naszej pieczątce.
Abyście mogli podkreślić urok odbić, do pieczątki proponujemy dodatkowe zestawy kolorowych poduszek tuszujących dostępnych w barwach pastelowych i klasycznych.
 
Pieczątki kreatywne Little Nio Święta dostępne są w naszym sklepie internetowym.

Ręcznie zrobione

Little Nio Ręcznie zrobione to pieczątka z zestawem dziesięciu wymiennych wzorów celebrujących rękodzieło. Z pewnością produkty tworzone z sercem i pełnym zaangażowaniem zasługują na wyjątkową oprawę. Dzięki Little Nio Ręcznie zrobione, Twoje dzieło stanie się jeszcze bardziej unikatowe, a odbiorcy w dyskretny i elegancki sposób zostaną poinformowani o osobistym charakterze produktu. Toteż jeśli szukasz czegoś, co jest niebanalne, a zarazem cudownie podkreśli charakter Twojego produktu – ten zestaw jest dla Ciebie! Faktem jest, że włożonego w pracę serca nie są w stanie opisać słowa, dlatego pokaż to obrazem.
 
Pieczątka Little Nio Ręcznie zrobione znajdzie zastosowanie w tworzeniu i ozdabianiu: metek, zawieszek, rachunków, tudzież opakowań, prezentów i wielu innych.
 
Pieczątki kreatywne Little Nio Ręcznie Zrobione dostępne są w naszym sklepie internetowym.

Pobieramy się

Little Nio Pobieramy się to pieczątka z zestawem dziesięciu wymiennych wzorów o tematyce ślubnej. Bez wątpienia nasze podejście do piękna ma osobisty i romantyczny charakter. Pieczątka Little Nio Pobieramy się, w prosty i elegancki sposób nada Twoim dodatkom osobistego wyrazu. Jeśli szukasz niebanalnego rozwiązania, które podkreśli wyjątkowy charakter przyjęcia, z pewnością w tym zestawie na pewno znajdziesz coś dla siebie! Prawdziwej miłości nie są w stanie opisać słowa, dlatego pokaż ją obrazem.
Pieczątka Little Nio Pobieramy się znajdzie zastosowanie w tworzeniu i ozdabianiu przede wszystkim zaproszeń ślubnych, kartek, winietek, papierowych naklejek, ale bez wątpienia sprawdzi się również przy dekorowaniu ozdób, zawieszek na alkohol, albumów, księgi gości, numerów stolików i planów stołów, kopert, podziękowań dla gości, serwetek, menu i wielu innych.
 
Pieczątki kreatywne Little Nio Pobieramy się dostępne są w naszym sklepie internetowym.

Miłość

Little Nio Miłość to pieczątka z zestawem dziesięciu wymiennych wzorów pełnych uczuć i emocji, tym samym stanowi doskonały sposób na ich okazanie, wyrażanie tego czego nie potrafią opisać słowa. Bez wątpienia nasze podejście do miłości ma wyjątkowy i romantyczny charakter. Pieczątka Little Nio Miłość w prosty, a z drugiej strony elegancki sposób nadaje stemplowanym elementom osobistego wyrazu. Little Nio Miłość sprawią, że Twoje wyznanie, kartka, zawieszka, tudzież prezent, staną się niebanalne, a samo ich tworzenie będzie przyjemnością. Zachwyć drugą połowę wyjątkową, ale co ważniejsze własnoręcznie wykonaną papeterią pełną emocji.
Niech żyje miłość!
Pieczątka Little Nio Miłość znajdzie zastosowanie w tworzeniu i ozdabianiu elementów takich jak: kartki, liściki, koperty i zaproszenia. Poza tym, będzie doskonała do podziękowań, prezentów, zawieszek i wielu innych.
 
Pieczątki kreatywne Little Nio Miłość dostępne są w naszym sklepie internetowym.

Kuchnia

Little Nio Kuchnia to nasza kolejna propozycja dzięki której Twoja kuchnia otrzyma artystyczny sznyt. Pieczątka z zestawem dziesięciu fantastycznych, wymiennych wzorów. Kiedy gotujesz lub pieczesz wkładasz w to serce dlatego zadbaj, aby było ono w całej kuchni. Bez wątpienia zawieszki do przetworów, opakowania, winietki, menu nie muszą być nudne. Pokaż za pomocą naszych wzorów, że Twoje potrawy są w istocie wyjątkowe!
Pieczątka Little Nio Kuchnia znajdzie zastosowanie w tworzeniu i ozdabianiu  produktów takich jak: liściki, winietki, papierowe naklejki, menu, opakowania, serwetki i wiele innych.

Dostępne są dodatkowe zestawy kolorowych poduszek w barwach pastelowych i standardowych, dzięki którym Twoje przetwory będą jeszcze piękniejsze.

Pieczątki kreatywne Little Nio Kuchnia dostępne są w naszym sklepie internetowym.

Konie

Kolejna propozycja, mianowicie Little Nio Konie. Jest to bez wątpienia wyjątkowa pieczątka z zestawem dziesięciu wymiennych wzorów o tematyce jeździeckiej. Po pierwsze działaj wyobraźnią i ozdabiaj swoim ulubionym motywem co tylko zechcesz! Pieczątki przedstawiają z pewnością dumne i zarazem szlachetne zwierzęta, ale również ich atrybuty. Konie uczą odpowiedzialności, systematyczności i dyscypliny, koją nerwy oraz nade wszystko rozwijają wrażliwość. Z tego powodu dziel się swoją pasją, stempluj i zarażaj innych miłością do koni!
Pieczątka Little Nio Konie znajdzie zastosowanie w: domowej zabawie, szkołach, koloniach, ale oprócz tego w grach i wielu innych.
Dla urozmaicenia i tym samym podkreślenia uroku odbić, do zestawu oferujemy dodatkowe paczki kolorowych poduszek tuszujących dostępnych w barwach pastelowych i klasycznych.
 

Pieczątki kreatywne Little Nio Konie jak również wymienne poduszki tuszujące dostępne są w naszym sklepie internetowym.

Dla nauczycieli – Pieczątki kreatywne pomocne w ocenie uczniów

Little Nio Dla nauczycieli to pieczątka z zestawem dziesięciu wymiennych wzorów, ułatwiających pracę dydaktyków i na dodatek usprawniająca ich komunikację z uczniami. Bez wątpienia warto stosować ją w pracy z przedszkolakami nagradzając lub zwracając uwagę na poszczególne zachowania. Faktem jest, że Little Nio Dla nauczycieli stanowi pomoc w wyrażaniu opinii na temat efektu pracy ucznia. Stemplowanie jest o wiele szybsze i przyjemniejsze niż odręczne wystawianie ocen, a nade wszystko informacja przedstawiona za pomocą obrazka jest łatwiejsza w interpretacji dla małych uczniów.
 
Pieczątka Little Nio znajdzie zastosowanie w: szkołach, przedszkolach, ale również w domu.
 
Jak widać na poniższych przykładach pieczątka wyposażona jest w poduszkę tuszującą w kolorze grafitowym. Niemniej dostępne są dwa dodatkowe zestawy poduszek tuszujących w kolorach pastelowych lub podstawowych.
 
Pieczątki kreatywne Little Nio Dla nauczycieli włącznie z wymiennymi poduszkami, dostępne są w naszym sklepie internetowym.

Craft – Pieczątki kreatywne dla miłośników sztuki

Little Nio Craft to pieczątka z zestawem dziesięciu wymiennych wzorów do dekoracji zarówno papeterii, jaki i prezentów, kartek oraz kopert. Chcemy dzięki temu podkreślić unikatowość Waszych dzieł.
Pieczątka Little Nio Craft znajdzie zastosowanie w tworzeniu i ozdabianiu: przede wszystkim zaproszeń ślubnych, prezentów, kartek, winietek, papierowych naklejek, ozdób. Poza tym sprawdzą się do podziękowań, albumów, księgi gości, numerów stolików i planów stołów, kopert, serwetek, menu i wielu innych elementów.
Dla urozmaicenia, ale co ważniejsze dla podkreślenia uroku odbić, do pieczątki oferujemy dodatkowe zestawy kolorowych poduszek tuszujących. Poduszki dostępne są w barwach pastelowych jak również klasycznych.
 
Pieczątki kreatywne Little Nio Craft włącznie z wymiennymi poduszkami, dostępne są w naszym sklepie internetowym.

Jak widać, oferta naszych kreatywnych pieczątek jest niezwykle bogata. Jeśli spodobał Ci się któryś zestaw i masz pytania, nie wahaj się – Napisz do nas