Pieczątki motywacyjne - Little Nio

Pieczątki motywacyjne z kolekcji Little Nio, to nowość w naszej ofercie, dlatego warto się z nimi zapoznać już dziś. Pięknie wykonane, praktyczne i wygodne w użytkowaniu sprawdzą się wszędzie tam, gdzie zależy nam na nadaniu wyjątkowego charakteru naszym produktom.

Pieczątki motywacyjne dostępne są w wielu wariantach dedykowanych zarówno dla nauczycieli, dla twórców rękodzieła, dla organizatorów wesel i imprez, jak również do zastosowań domowych. Dzięki nim udekorujesz album ze zdjęciami dziecka lub swoje kuchenne wyroby, wyrazisz swoje uczucia, jak i podkreślisz znaczenie Twojego hobby.

Na specjalną uwagę zasługuje zestaw do tworzenia własnych monogramów. Będą one piękną ozdobą zaproszeń weselnych czy winietek, ale również doskonale sprawdzą się jako pieczęć Ex Libris. Od teraz cała kolekcja książek może być pięknie oznakowana ozdobnym monogramem z Twoimi inicjałami. Co więcej, treść pieczątki można wielokrotnie zmieniać, więc z pewnością znajdziesz dla niej o wiele więcej zastosowań. W zestawie masz również do wyboru trzy ozdobne ramki dla podkreślenia i upiększenia inicjałów. Wypróbuj już dziś – nasza pieczątka z inicjałami zrobi furorę wśród Twoich znajomych!

Dodatkowo, do każdego zestawu możesz dokupić komplet 4 kolorowych poduszek, dzięki którym Twoje odbicia będą jeszcze ładniejsze i jeszcze bardziej zapadną w pamięci. Do wyboru masz dwa warianty:

Więcej o wszystkich wariantach, jak również dostępnych opcjach znajdziecie na naszej stronie Pieczątki kreatywne.

Odwiedź również nasz sklep internetowy, w którym od ręki zakupisz wszystkie nasze stemple motywacyjne.

Poniżej kilka przykładów zastosowań:

Zapraszamy – Rękami.