Emblemat Route 66Route 66 – Polecamy naszą nowość – Emblemat do powieszenia na ścianę ze znanym motywem motocyklowym.

Jeśli sam jesteś miłośnikiem motocykli, dalekich podróży i marzysz o wyprawie życia na słynną amerykańską Route 66, polecamy na początek nasz szyld na ścianę. Dzięki niemu będziesz miał jeszcze większą motywację do realizacji swoich marzeń. Jeśli już odwiedziłeś do wyjątkowe miejsce, ten piękny napis będzie przypominał Tobie o wszystkich niesamowitych przeżyciach, które Cię spotkały. Kto wie, może zechcesz powtórzyć tę przygodę?

Estetyczne wykonanie oraz kilka wersji kolorystycznych sprawi, że nasza ozdoba fantastycznie wkomponuje się w każde wnętrze i każdy na pewno dopasuje ją do swoich potrzeb. Z pewnością będzie ona stanowiła niepowtarzalny dodatek w pokoju fana motoryzacji.

Emblemat wykonany jest z dwóch warstw ręcznie malowanej 5mm sklejki brzozowej, połączonych ozdobnymi śrubami dystansowymi co sprawia, że uzyskujemy efekt 3D.

Do wyboru mamy wersje:

  • Wenge + Srebro
  • Wenge + Złoto
  • Czerń + Srebro
  • Czerń + Złoto

Sami zdecydujcie która wersja będzie najlepiej pasowała do Waszego wystroju. Emblemat dostępny jest w naszym sklepie internetowym i stanowi wspaniały prezent dla motocyklisty

Kupując u nas macie pewność wysokiej jakości produktu i przede wszystkim szybkiej realizacji. W komplecie otrzymujecie zestaw mocowań dystansowych wraz z niezbędnymi śrubami i wkrętami do zamocowania całości na ścianie.

Jeśli macie jakiekolwiek pytania, śmiało piszcie do nas! Odpowiemy najszybciej jak to możliwe. Najważniejsze jest dla nas Twoje zadowolenie, a nade wszystko najwyższa jakość obsługi, o czym świadczą liczne pozytywne opinie naszych klientów.