Torebki filcowe na wino – Pomysł na zbliżające się Święta.

Zbliża się koniec roku, dlatego czas już teraz pomyśleć jak obdarujecie swoich bliskich lub współpracowników z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia. Polecamy nasze torebki filcowe na wino. Oczywiście nikt nie zabroni Wam umieścić w nich wystrzałowego szampana lub czegoś mocniejszego.

Ponieważ od zawsze dbamy o jakość, torebki wykonane są z filcu najwyższej jakości. W ten sposób, są one wytrzymałe i doskonale utrzymują swój fason, chroniąc jednocześnie ich zawartość przed przypadkowym wypadnięciem.

Rozmiar torebek możemy dostosować do Waszych potrzeb tak, aby pomieściły każdą butelkę. Dla właścicieli firm chcących zwrócić uwagę obdarowanego na ich markę, proponujemy dodatkowo znakowanie. Może to być grawer bezpośrednio na torebkach, lub na grawerowanych laserowo doczepianych, srebrnych etykietach. Istnieje również możliwość oznakowania termotransferowo, jeśli komuś zależy na wersji kolorystycznej.

Już dziś możecie je kupić w naszym sklepie lub zamówić większą ilość dla swoich klientów. Wystarczy do nas napisać. Ustalimy szczegóły i przedstawimy indywidualną ofertę.