Poznaj nas – Rękami – Twój partner w biznesie

Rękami - Kącik kawowyPod marką – Rękami – produkujemy torby filcowe według własnych projektów oraz na indywidualne zamówienia. W tym jesteśmy najlepsi, czego dowodem są liczne, pozytywne opinie naszych klientów, referencje oraz grono stałych odbiorców, z którymi współpracujemy.

Posiadamy bogate zaplecze sprzętowe, umożliwiające nam dostosować nasze produkty do potrzeb najbardziej wymagających klientów. Na specjalne życzenie oznakujemy Twoją torbę logotypem, imieniem, czy inną dedykacją. Stosujemy do tego różne technologie, które dopasowujemy w zależności od oczekiwanego efektu końcowego.

Dysponujemy własnym ploterem laserowym, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać na potrzeby znakowania naszych torebek dowolne kształty i motywy. Mogliśmy dzięki niemu do naszej oferty włączyć usługi cięcia i grawerowania laserowego większości dostępnych materiałów takich jak tekstylia, skórę, sklejkę, tworzywa sztuczne w tym popularną w reklamie pleksi i wiele innych.

Chcąc w pełni zaspokoić potrzeby naszych klientów, współpracujemy z wieloma dystrybutorami gadżetów reklamowych, które również personalizujemy pod konkretne zamówienia. Znakujemy również odzież, w tym t-shirty, kurtki, plecaki i inne.

Wykonujemy pieczątki i suche pieczęcie stosując renomowane materiały i automaty. Wszystko po to, aby nasz klient mógł być obsłużony kompleksowo, a współpraca z nami zaspokajała jak najszersze spektrum jego potrzeb.