Stosujemy najwyższej jakości mechanizmy, również z powłoką antybakteryjną dla przychodni i lekarzy.

Wykonujemy pieczątki i suche pieczęcie w technice laserowej gwarantującej bardzo dobrą jakość odbicia oraz umożliwiającej umieszczenie Twojego logo, czy innego dowolnego znaku graficznego. Jeżeli cenisz tradycję i masz sentyment do pieczęci z duszą, zajrzyj do naszej oferty po stemple drewniane.

Pieczątki i suche pieczęcie

Jeśli pracujesz w miejscu, gdzie masz styczność z dużą ilością osób, jesteś lekarzem, prawnikiem, czy nauczycielem, polecamy pieczątki z powłoką antybakteryjną, które zabezpieczą Cię przed bakteriami przenoszonymi na rękach.

Cenisz sobie indywidualność? Twoja pieczątka nie musi być nudna. Teraz możesz ożywić i urozmaicić jej obudowę jednym z gotowych, kolorowych motywów, lub dowolnym zdjęciem czy dedykacją.

Gotowe karteczki do pieczątek IQ

Jeśli często podróżujesz, możesz mieć swoją pieczątkę zawsze pod ręką wybierając wersję kieszonkową, lub ukrytą w praktycznym i eleganckim długopisie. Długopis możesz dodatkowo opatrzyć dowolnym grawerem tak, aby stał się jeszcze bardziej osobisty.

 

Oferujemy również suche pieczęcie, które idealnie nadają się do zabezpieczenia Twoich dokumentów przed kopiowaniem, a generowanym przez Ciebie certyfikatom, czy dyplomom nadają prestiżu i dostojności.

Suche Pieczęcie - Stempel do wyciskania - Rękami

Pieczątki i suche pieczęcie – Zapytaj o ofertę