Grawerowana tabliczka wykonana laserowo.

Obróbka laserowa daje ogromne możliwości. Mnogość materiałów i możliwość wykonania praktycznie dowolnego napisu, logo, czy kształtu, pozwala zaspokoić wymagania nawet najbardziej wymagających klientów. Grawerowana tabliczka z logo Twojej firmy lub dowolnym napisem, to elegancki i gustowny sposób na oznakowanie biura, mieszkania, czy domu.

Grawerowana tabliczka na drzwi z logo i numerem pokoju. Kolor srebrny – szczotkowany.

Wykonujemy również tabliczki znamionowe na urządzenia. Stosowane przez nas laminaty charakteryzują się dużą odpornością na warunki atmosferyczne oraz promieniowanie UV. Nadają się do stosowania do wewnątrz jak również na zewnątrz.

Tabliczki dostępne są w dowolnych rozmiarach i w szerokiej palecie kolorystycznej. Wkrótce na naszej stronie znajdziecie oddzielną sekcję poświęconą produktom wykonanym w technice laserowej. Znajdziecie tam próbniki dostępnych kolorów i materiałów do zastosowań zarówno do wewnątrz jak i na zewnątrz.

W naszej ofercie znajdziecie oczywiście nie tylko tabliczki – będą i inne gadżety.

Bądźcie z nami i zag lądajcie do nas, będziemy na bieżąco poszerzać naszą ofertę po to, żeby wychodzić naprzeciw Waszym oczekiwaniom.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami.

https://rekami.pl