Wykonujemy torby filcowe według własnego pomysłu jak również indywidualnych życzeń naszych klientów.

Tworzone przez nas torby filcowe Torby filcowe z cekinami - Motylskierowane są do kobiet ceniących oryginalność, które lubią bawić się modą. Szeroki wachlarz kolorów i fasonów naszych produktów daje duże możliwości wyboru. Jesteśmy otwarci na wszelkie modyfikacje produktów – nieco dłuższe rączki, inny kolor czy zmiana aplikacji na inną – to dla nas żaden problem. Wystarczy skontaktować się z nami, a torebka filcowa zostanie wykonana zgodnie ze wskazówkami.

Bądź jedyna i niepowtarzalna!!!

Dajemy naszym klientkom niepowtarzalną okazję stworzenia własnego i unikalnego dodatku do stylizacji modowej. Poza możliwością wyboru fasonu i koloru dajemy niemal nieskończone możliwości ozdobienia torby. Posiadamy ploter laserowy, który pozwala nam na wycięcie w filcu każdego, nawet najbardziej wymyślnego rysunku i naniesienia go na produkt. Bardzo ciekawym sposobem na oryginalny prezent dla przyjaciółki jest podarowanie torby filcowej z naniesionym motto, które mogłoby towarzyszyć jej każdego dnia i przypominać o naszych szczerych intencjach. Wystarczy odrobina kreatywności i nasz upominek będzie wspominany przez wiele, wiele lat jako najbardziej oryginalny podarunek z miliona innych.

Jednak możliwości zdobienia nie kończą się na filcu… Możemy wykonać aplikację z popularnych folii termotransferowych – flock i flex – wgrzewanych w wysokiej temperaturze, charakteryzujących się dużą trwałością.  Znajdzie się również propozycja dla klientek, które lubią nieco blasku i błyskotek. Współpracujemy z firmą realizującą zamówienia w zakresie indywidualnych wzorów aplikacji z dżetów, blaszek i półpereł w szerokiej palecie kolorystycznej. Wystarczy wykonać odręczny rysunek i przesłać do nas jego skan – dokonamy wizualizacji i wyceny. Ciekawym pomysłem, który możemy zrealizować, jest torba filcowa z aplikacją wykonaną z kolorowych dżetów na podstawie rysunku Twojego dziecka – ogromna radość i duma dla mamy jak również dla małej artystki, która może po raz pierwszy zaistnieć w świecie mody. Szukacie oryginalnego pomysłu na prezent dla mamy lub babci – oto on!!!

Grafitowa listonoszka dziecięca z żółtym kwiatemTorby dziecięce

Nasza oferta skierowana jest również do najmłodszych klientek. Stale poszerzamy asortyment o dziecięce oraz młodzieżowe torebki filcowe. Tutaj również mamy szerokie pole do popisu. Możemy dokonać personalizacji torebeczki poprzez umieszczenie imienia dziewczynki, jak również wybrać dowolną z wyżej wymienionych form zdobienia. Na pewno będzie to niesamowita przygoda dla dziewczynki, która dostanie możliwość zamówienia torebki z własnym projektem zdobienia i zyskujemy gwarancję, iż żadna koleżanka nie pochwali się identyczną.

MP Produkt - Grawerowanie filcuOferta dla firm

Nasza oferta skierowana jest również do firm. Realizujemy hurtowe zamówienia toreb filcowych oznaczonych logotypem firmy. Możemy wykonać Państwa logo w formie graweru laserowego, termoaplikacji z folii flock i flex czy też opisanych powyżej dżetów, blaszek stożkowych i półpereł.

Zapraszamy do składania zapytań o torby i torebki filcowe droga mailową lub korzystając z naszego formularza kontaktowego.