Długopisy grawerowane laserowo lub z nadrukiem.

Współpracujemy z wiodącymi dostawcami i producentami, aby móc zaproponować długopisy, pióra i zestawy piśmienne w bardzo szerokim wzornictwie i kolorystyce. Potrzeby naszych klientów staramy się zaspokajać kompleksowo, stosując krótkie terminy realizacji.Długopis IRJO - Grawer LustrzanyViva Pens i Prestige

Proponujemy wysokiej jakości długopisy projektowane i produkowane w Polsce. Viva Pens zawiera bogatą ofertę długopisów plastikowych, które przyciągają uwagę swoją nowoczesną stylistyką i najwyższą jakością. Prestige, to kolekcja powstała z myślą o osobach ceniących eleganckie długopisy oraz pióra w atrakcyjnych cenach. Kolekcja systematycznie rozszerzana jest o nowe modele w szerokiej gamie kolorystycznej, tak by każdy z klientów mógł znaleźć model zgodny z jego upodobaniami. Poniżej kilka realizacji.

Grawer laserowy

Nadruk

 

Zachęcamy do obejrzenia pełnej galerii dostępnych modeli on-line (dla urządzeń obsługujących technologię flash)

bądź do pobrania katalogów PDF:
Katalog VIVA PENS
Katalog PRESTIGEKolekcja Millennium

Mamy w ofercie jedne z najpopularniejszych długopisów aluminiowych z kolekcji Millennium, bardzo dobrze nadających się do grawerowania laserowego. Ten rodzaj znakowania jest szczególnie opłacalny przy niewielkich ilościach, gdyż nie wymaga przygotowania kosztownych matryc.

Poniżej przykładowe realizacje

Dla zainteresowanych, prezentujemy aktualny katalog on-line, który można również pobrać w wersji PDF do późniejszego przeglądania lub wydrukowania.

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, wyślij zapytanie. Z chęcią przedstawimy wycenę.