Referencje od klientów, opinie o Rękami i zdobyte certyfikaty

Dobre relacje z naszymi klientami i ich zdanie na nasz temat, są dla nas bardzo ważne. Każdego dnia realizujemy kolejne projekty i wychodzimy im na przeciw. Staramy się aby to co tworzymy, spełniało Wasze oczekiwania udowadniając przy tym, że w każde zamówienie wkładamy nie tylko pracę ale również i serce. Najlepszą nagrodą za nasze zaangażowanie są miłe słowa i pochlebne opinie, którymi z chęcią się dzielimy.ReferencjeOpinie o Rękami

 • review rating 5  Profesjonalna firma, indywidualne podejście do klienta, kobieca dbałość o szczegóły i wzornictwo zgodne z aktualnymi trendami.Gorąco polecam.

  thumb Agnieszka Fredrich
  1/28/2018

  review rating 5  Polecam. Bardzo ładne torby, pakowne i przede wszystkim dobrze odszyte. Idealny prezent dla kobiety.

  thumb Zygmunt Nowak
  1/24/2018

  review rating 5  piękne produkty od pięknej właścicielki ;) pełny profesjonalizm w tym co robią , końcowy produkt to tylko wisienka na torcie.

  thumb Jerzy Nedza
  1/28/2018

  review rating 5  Firma Rękami jest w pełni otwarta na pomysły klienta.Z pełnym zaangażowaniem wdraża je w życie. Bardzo dobry kontakt i szybka realizacja zamówienia. Gorąco polecam.

  thumb MAGDALENA JARUCHOWSKA
  1/27/2018

  review rating 5  Super. Polecam przede wszystkim Paniom :-) Piękne i oryginalne torby filcowe. Możliwość zamówienia torby według własnego projektu lub pomysłu. Firma realizuje również większe zamówienia - Jeśli ktoś szuka partnera do wykonania toreb reklamowych - Polecam. Poza torbami, wykonują również laserowo różne gadżety reklamowe, tabliczki grawerowane itp.

  thumb Mariusz Wątroba
  1/26/2018

  review rating 5  Awesome craftsmanship, great contact, good price for the quality, thanks!

  thumb Bartek Łatka
  1/25/2018

Więcej

Dodaj parę słów od siebie – Wystaw nam opinięCertyfikaty